کناف اصفهان

مزایای سقف کاذب مشبک کناف

سقف کاذب مشبک کناف (تایل) :

سقف کاذب مشبک کناف از شبکه سازه های سپری T شکل و تایل های سقفی تشکیل می شوند. این شبکه به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل و تایل ها درون این شبکه قرار می گیرند. ویژگی مثبت فراوان این نوع سقف کاذب باعث گسترش استفاده از آن در فضاهای اداری ٬ تجاری ٬ درمانی شده است که می توان این نوع سقف را به تنهایی یا در ترکیب با سقف کاذب یکپارچه اجرا نمود. فضای خالی پشت سقف کاذب امکان استفاده از لایه عایق را فراهم می نماید و می توان به مشخصات عملکردی مانند جذب صوت بالا دست یافت.

مزایای سقف کاذب مشبک کناف :

1- دسترسی آسان به فضای تاسیساتی :

تایل های سقفی به واسطه وزن خود در درون شبکه معلق قرار می گیرند در نتیجه با برداشت تایل ها امکان دسترسی سریع و آسان به فضای تاسیساتی پشت سقف کاذب میسر می گردد.

2- نصب سریع و آسان :

عوامل مهم در سرعت بالای اجرای این ساختار : اجرای سربع و آسان زیرسازی ٬ قراردادن تایل ها به صورن وزنی بدون نیاز به اجرای پیچ ٬ عدم نیاز به درزگیری و رنگ آمیزی بوده به طوری که با حداقل نیروی انسانی می توان در کمترین زمان سطوح وسیعی را پوشش داد.

3- تعمیر و نگهداری آسان :

در صورتی که تایل ها آسیب دید نیازی به عملیات تعمیری یا ترمیمی نیست و فقط با برداشتن و جایگزینی تایل ها آسیب دیدگی بر طرف می شود.

4- حذف رنگ آمیزی :

با استفاده از تایل های پیش رنگ شده و یا تایل های روکش دار عملیات رنگ آمیزی حذف و زمان اجرای کار کاهش می یابد.

5- تنظیم شرایط آکوستیکی فضا :

یکی ازکاربردهای این نوع سقف تنظیم شرایط آکوستیکی فضا ازطریق جذب صوت است که در این حالت ازتایل های آکوستیک جذب صوت استفاده می شود.

برای دیدن نمونه کناف اصفهان و تایل های سقفی اینجا کیلیک کنید.

کلیه حقوق سایت متعلق به گروه آرین برج رادمان میباشد

عصر آسیا مجری طراحی سایت